Наші переваги

Зручно й вигідно

Тільки з нашого каталогу можна купити кабель оптом за доступною ціною і в широкому асортименті

Наявність власного автопарку

Прекрасно оснащеної і сучасної матеріально-технічної бази, дозволяє компанії «ЛЕП Груп» бути лідером на електротехнічному ринку.

В ногу з часом

Купити електрокабель можна не виходячи з офісу або не залишаючи домашніх умов. Для цього досить зайти на наш веб-портал і вибрати потрібний варіант.

Великий вибір і різноманітний асортимент товару

Продаж кабелю і проводу оптом здійснюється у нас за максимально доступними цінами і в широкому діапазоні. Тут Ви знайдете різні електротехнічні вироби, що витримують високі температури і механічне навантаження. Струмонесучі внутрішні жили можуть виготовлятися з міді або алюмінію різних ступенів м'якості. Це дозволяє вибрати кабель з потрібним рівнем гнучкості.

ХОЧЕТЕ ОЗНАЙОМИТИСЯ З АСОРТИМЕНТОМ?

ВАКАНСІЇ

Компанія ЛЕП Груп - це швидко розвивається фірма, метою якої є надання максимального спектру товарів і послуг в області електрики, електропостачання.

ПРОДУКЦІЯ

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ


КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Компанія «ЛЕП Груп» – надійний постачальник кабельно-провідникової продукції з багаторічним досвідом роботи в Україні та відмінним знанням своєї справи. Ми спеціалізуємося на поставках електричних проводів і кабелів, і є одним з кращих підприємств на сьогоднішній день, яке пропонує електротехнічну продукцію на ринку країни.

АДРЕСА

м. Київ, пр-т Маяковського, 26,

ТД Полюс, 2-й этаж

EMAIL

info@lepgroup.com.ua

ТЕЛЕФОН

044 222 6989

067 557 8134